Elektrická vypalovadla

Pokud potřebujete z jakéhokoli důvodu, ať už Vám značení nařizuje norma nebo jen chcete trvale označit výrobek např. svým logem a jedná se o dřevo, kůži, umělou hmotu nebo pryž, vypalování by mohlo být tou správnou volbou.

Značení pomocí vypalovadel je technologie používaná již mnoho let. Přesné vypálení značky je docíleno precizním zpracováním mosazné vypalovací desky a to jak u jednoduchých, tak i složitých motivů. Výsledná vypálená značka je dobře viditelná a trvalá. Naše firma nabízí výrobu vypalovadel s IPPC logem, dále firemní loga, speciální značky, různé texty apod.

V našem širokém sortimentu najdete vypalovadla o různém výkonu tak, aby vyhovovala Vašim požadavkům. Elektrická vypalovadla jsou opatřena kvalitní dřevěnou rukojetí, která izoluje teplo. Ohřátí mosazné vypalovací desky zajišťuje výkonná výhřevná hlava spojená s přívodním kabelem. Další variantou jsou Vypalovadla pro ruční nahřívání a Vypalovadla s vlastním nahříváním plamenem. Mosazná deska je dodávána buď ve standardních rozměrech, nebo rozměrech vyrobených na zakázku.

Seznam vypalovadel naleznete zde

Orientační ceník naleznete zde

Pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat. Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, každé vypalovadlo se cení individuálně.

Poptávky můžete zasílat na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Elektrická vypalovadla dělíme na několik kategorií podle způsobu použití:

 

Elektrická vypalovadla ALK

Tento typ elektrických vypalovadel je vhodný pro občasné značení. Jedná se o vypalovadla vhodná pro kutily nebo někoho, kdo potřebuje označit pár kusů výrobů.

02 Keller ořez  03 ořez  25 Kábrt ořez

ALK apoteka  jameson orez  pilsner

Elektrická vypalovadla S-Serie

Tento typ elektrických vypalovadel je vhodný pro značení vlastních výrobků a firemních log. Hlavní přednosti jsou velké dostupné rozměry mosazných vypalovacích desek a jejich jednoduchá měnitelnost. Tím pádem Vám stačí jedno zařízení a k němu můžete používat několik mosazných desek s různou grafikou. Tyto vypalovadla jsou vhodná pro střední zátěž.

ippc  S105  S Serie 105 155

s255 cele  S Serie 1  S Serie 2

Elektrická vypalovadla HLP

Tento typ vypalovadel je vhodný pro značení palet IPPC logem. Je konstruován na vysokou zátěž a četnost použití. Jeho systém nahřívání vyniká dlouhou životností a spolehlivostí. Robustní konstrukce vypalovadla slibuje vysokou životnost v průmyslovém prostředí.

HLP IPPC  HLP Serie   22 HLP108 fotka ELRIED

IMG 0775orez  HLP lis IPCC  IMG 0774 orez

 

Elektrická vypalovadla P-Serie

Tento typ vypalovadel používá stejný systém nahřívání jako modely HLP. Jedná se o zmenšenou verzi těchto modelů. Je dostupný pouze v rozměru mosazné desky 75x40 mm. Vypalovadlo vyniká kompaktními rozměry, robustní konstrukci a dlouhou životností nahřívacího systému.

 P Serie orez 1P Serie orez 2P Serie orez 3

Ukázka značení

×

TOP