Elektrická vypalovadla

Pokud potřebujete z jakéhokoli důvodu, ať už Vám značení nařizuje norma nebo jen chcete trvale označit výrobek např. svým logem a jedná se o dřevo, kůži, umělou hmotu nebo pryž, vypalování by mohlo být tou správnou volbou.

Značení pomocí vypalovadel je technologie používaná již mnoho let. Přesné vypálení značky je docíleno precizním zpracováním mosazné vypalovací desky a to jak u jednoduchých, tak i složitých motivů. Výsledná vypálená značka je dobře viditelná a trvalá. Naše firma nabízí výrobu vypalovadel s IPPC logem, dále firemní loga, speciální značky, různé texty apod.

V našem širokém sortimentu najdete vypalovadla o různém výkonu tak, aby vyhovovala Vašim požadavkům. Elektrická vypalovadla jsou opatřena kvalitní dřevěnou rukojetí, která izoluje teplo. Ohřátí mosazné vypalovací desky zajišťuje výkonná výhřevná hlava spojená s přívodním kabelem. Další variantou jsou Vypalovala pro ruční nahřívání a Vypalovadla s vlastním nahříváním plamenem. Mosazná deska je dodávána buď ve standardních rozměrech, nebo rozměrech vyrobených na zakázku.

Seznam vypalovadel najdete zde.

Pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat. Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, každé vypalovadlo se cení individuálně.

Poptávky můžete zasílat na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Elektrická vypalovadla dělíme na několik kategorií podle způsobu použití:

 

Elektrická vypalovadla ALK

Tento typ elektrických vypalovadel je vhodný pro občasné značení. Jedná se o vypalovadla vhodná pro kutily nebo někoho, kdo potřebuje označit pár kusů výrobů.

02 Keller ořez  03 ořez  25 Kábrt ořez

ALK apoteka  jameson orez  pilsner

Elektrická vypalovadla S-Serie

Tento typ elektrických vypalovadel je vhodný pro značení vlastních výrobků a firemních log. Hlavní přednosti jsou velké dostupné rozměry mosazných vypalovacích desek a jejich jednoduchá měnitelnost. Tím pádem Vám stačí jedno zařízení a k němu můžete používat několik mosazných desek s různou grafikou. Tyto vypalovadla jsou vhodná pro střední zátěž.

ippc  S105  S Serie 105 155

s255 cele  S Serie 1  S Serie 2

Elektrická vypalovadla HLP

Tento typ vypalovadel je vhodný pro značení palet IPPC logem. Je konstruován na vysokou zátěž a četnost použití. Jeho systém nahřívání vyníká dlouhou životností a spolehlivostí. Robustní konstrukce vypalovadla slibuje vysokou životnost v průmyslovém prostředí.

HLP IPPC  HLP Serie   22 HLP108 fotka ELRIED

IMG 0775orez  HLP lis IPCC  IMG 0774 orez

 

×

TOP